Warsztaty

Anna Kamm – kosmetolog, pedagog, wykładowca Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku Kosmetologia, doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Chemii Medycznej, egzaminator OKE w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych. Od ponad 15 lat właścicielka Kliniki Urody Kamelia, specjalizującej się w złożonych terapiach trudnych przypadków. Kosmetologię w praktyce wzbogaca o edukację za pośrednictwem piśmiennictwa także wystąpieniami na krajowych i zagranicznych konferencjach z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej.

Tytuł w warsztatu: „Właściwości fizjologiczne kwasu migdałowego – warsztaty kosmetologiczne”

 

Alan Zajączkowski – Manager z 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu – między innymi zespołem, projektami, relacjami z interesariuszami. Absolwent pierwszego w Polsce programu Business Week.  Magister zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Uczestnik wielu międzynarodowych projektów społecznych, twórca i przewodniczący dziesiątek organizacji pozarządowych. Pasjonat efektywności, skuteczności i konsekwencji.

Tytuł w warsztatu: „Zarządzanie efektywnością przez cele”

 

Roman Kamm – księgowy, specjalista prawa administracyjnego i rachunkowości, posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od 20 lat prowadzi Biuro Rachunkowe w Gdańsku troszcząc się o finanse ponad 150 klientów, prowadzących działalności jednoosobowe, spółki i fundacje. W zakresie działania Biura znajdują się również sprawy kadrowe jak i rozliczenia z urzędami państwowymi. Współpraca z renomowanymi kancelariami doradztwa podatkowego i prawnego zapewnia pełen zakres usług dla przedsiębiorców.

Tytuł w warsztatu: „Jak założyć własną firmę?”